לאן טסים – הדרך שלך ליעד

מגזין 004 נובמבר 2019

מגזין 004 נובמבר 2019

השבוע בלאן טסים ספיישל "יצאנו לשטח":

בזמן שאתם נחתם בחגים, אנחנו יצאנו לשטח וצילמנו כתבות על יעדים חדשים ויעדים מוכרים מזווית אחרת:

דרוסקינינקאי, העיירה המקסימה הזו שנמצאת בדרום ליטא, הייתה עד היום סוד שמור בקרב יוצאי מדינות חבר העמים. שלחנו לשם את ישי שפירא לבדוק מה זוג יכול לקבל תמורת 3,000 שקלים, כולל טיסות, והוא כמעט לא רצה לחזור.
בעיירה פארק מים ענק, מסלולי סקי שמתאימים לכל השנה, פארק חבלים והרבה טבע ירוק. הוא ישן במלון מפנק עם ספא ….. עזבו, תראו הכל בכתבה.

השם הנרדף לחופשה בקפריסין הוא פאפוס. אז שלחנו את אסף אופק לצד השני של האי, לעיירה פרוטאראס, למלון מפנק שמתאים לכל המשפחה ולטיול טעימות בכפרים ציוריים בהרים. בקיצור, הוא חזר עם עוד שלושה קילו.

אם אתם סובלים מהקור בחורף, כדאי לכם להצטרף לטיול המאורגן של "בשביל הזהב" לקוסטה ריקה. הטיול משלב שמורות טבע ושייט מפנק בקרוז לאורך החופים הטרופיים של פנמה וקוסטה ריקה. מפנק.

אנחנו מזמינים אתכם לצפות בשידורים חיים מתערוכת WTM לונדון 2019 – תערוכת התיירות הגדולה בעולם. במהלך השבוע הבא, נשדר שידורים חיים מהתערוכה, ראיונות עם נציגי מדינות, פגישות עם מדריכים, כתבים ואנשי תיירות בכירים מהעולם. כל מה שאתם צריכים כדי לצפות בשידורים החיים, הוא לעשות לנו לייק בדף הפייסבוק של 'לאן טסים' וההתראות על תחילת השידורים יישלחו אליכם אוטומטית.

ולכבוד החג הקריפי והמשמח האלווין, הכנו לכם חידון מפחיד ומסקרן. המלצה אישית, על תענו על החידון הזה לבד…

צפייה מהנה!

 

חופשה משפחתית בליטא

ישי שפירא
חופשה בעיירת הנופש הכי מגניבה שלא שמעתם עליה תתחילו לשנן את השם: דרוסקינינקאי. עיירת נופש לכל המשפחה שנמצאת בדרום ליטא ומהווה את היעד המושלם לחופשה משפחתית