לאן טסים – הדרך שלך ליעד

מגזין 008 מרץ 2020

מגזין 008 מרץ 2020

חשבנו על מה לספר לכם השבוע. אין ספק שהמצב מלחיץ, 80% משוק התיירות מושבת ומשרד הבריאות ממליץ לא לטוס אם אין צורך. אז אנחנו נמליץ לכם על יעדים ואתם תטוסו כשתרגישו בטוחים יותר:

מה דעתכם על חופשה משפחתית ברומניה? פגשנו את צבי אשר ממונה טורס, שסיפר לנו על האטרקציות החדשות לילדים, על טיולי טבע בהרים, על מכרות מלח עצומים וכמובן על האוכל הרומני המשובח וכל זה במחירים שלא תקבלו בשום מדינה אירופאית אחרת.

ישי שפירא, כתבנו למשימות מיוחדות, טס לטיול בן שבוע באירלנד. בבוקר הוא טייל בין גבעות ירוקות, גלי אוקיינוס גועשים ומיזקקות של וויסקי ובערב הוא רקד בפאבים איריים עם מוזיקה מסורתית ושתה, כמו האירים, המון המון גינס. רוב הכתבה בפוקוס, אתם מבינים…

גיאורגיה היא יעד חדש יחסית שמציע שילוב בין מסורת עתיקה, טבע פראי וערים מודרניות עם חיי לילה סוערים, מלונות מפנקים ואפילו קניות. הצטרפו אלינו לסיור קצר ביעד הבא שלכם.

אם אי אפשר לטייל בחו"ל, אז נטייל בארץ. נפגשנו עם שאול גולדשטיין, מנכ"ל רשות הטבע והגנים וקיבלנו המלצות על טיולים בנגב, בגליל וברמת הגולן ולמדנו על מיזם חניוני הלילה החדש.

אז עם כל המסכות של הקורונה, לא שכחנו שפורים השבוע והכנו לכם חידון על יעדים שהתחפשו. בין הפותרים תוגרל חופשה של 14 יום בבית. סתם, לא.

צפייה מהנה!