לאן טסים – הדרך שלך ליעד

מגזין 001 אוגוסט 2019

מגזין 001 אוגוסט 2019

יעקב מאור מהבלוג "ותוליכנו לשלום" החליט לשחות עם לוויתנים בפיליפינים, חוויה עוצמתית שמכניסה אותנו בני האדם לפרופורציות. אמנם מדובר בכריש לוויתני, אבל הוא סוג של כריש צימחוני ולכן יעקב יצא מזה בשלום.

נניח שאתם רוצים לצאת לטיול מאורגן, אבל בלי מדריך, לצאת בלי ולהרגיש עם (מדריך), ל"אקו טיולי שטח" יש פתרון בשבילכם: "עצמאי בשטח", מדריך אישי מנוסה ונחמד שנשאר במשרד, מארגן לכם את הטיול ותומך בכם במהלך כל הדרך. נפגשנו עם אלי פינארוב שיארגן לנו מסלול.

חם לכם? אז תדעו שזה כלום לעומת מה שעובר על האירופאים. ביום שישי האחרון נמדדו 43 מעלות בפריז. טסים באוגוסט לחופשה באירופה? הכנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לשרוד בחום.

כדי להירגע מהחום של אירופה, ניקח אתכם לטיול שלכת ביפן עם "בשביל הזהב": טיול של שייט מרגיע ביפן, המשלב מסורת יפנית, ערים מרתקות וכל זה באווירה סתווית של שלכת, כל כך רומנטי.

אם כבר רומנטיקה, אז בט"ו באב יתקיים פסטיבל המוזיקה במוזיאון הפתוח תפן שבגליל המערבי, בניהולו של חן צ'ימבליסטה בבוקר תוכלו להשתתף בסדנאות אומן ובערב ליהנות מקונצרטים לכל המשפחה באווירה גלילית. הפסטיבל יתקיים בחמישה-עשר עד השבעה-עשר באוגוסט ומומלץ לכל מי שאוהב מוזיקה.

רוצים לזכות בארבעה כרטיסים לסרט "מלך האריות" החדש? כל מה שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לדף הפייסבוק שלנו ולענות על חידון אפריקה של "אקו טיולי שטח". עניתם על כל התשובות נכונה? שתפו בדף ותיכנסו להגרלה.