לאן טסים – הדרך שלך ליעד

תערוכת לאונרדו דה וינצ'י בירושלים

לאונרדו דה וינצ'י 500 – תערוכה בעקבות הסטארטפיסט הראשון

מתחם התחנה הראשונה, ירושלים

12.7-10.10.20

תערוכת לאונרדו דה וינצ'י בירושלים

לרגל שנת ה-500 למותו של לאונרדו דה וינצ’י תיפתח במתחם התחנה הראשונה בירושלים תערוכה ייחודית, מרתקת וצבעונית המוקדשת לגאון האוניברסלי, איש הרנסנס שסקרנותו האינסופית משתווה רק לכוח ההמצאה שלו.

התערוכה מציגה את העולם דרך עיניו של אחד הממציאים הגדולים בהיסטוריה – מדען, מתמטיקאי, מהנדס, ממציא, צייר, פסל ואדריכל, שהקדים את זמנו במאות שנים.

בתערוכה יוצגו עשרות מכונות ענק שנבנו בהשראת תכניותיו ושרטוטיו של דה וינצ'י, לצד טכנולוגיות חדשות היוצרות חוויית ביקור מרתקת ומהפנטת. ציורים, שרטוטים, רישומי ענק, דגמים פיזיים נעים, הולוגרמות, הקרנות והפעלות – כל זאת באווירה מרתקת ואינטראקטיבית המתאימה לכל המשפחה – מבוגרים וצעירים כאחד.

תערוכת לאונרדו דה וינצ'י בירושלים צילום נועם מורנו
צילום: נועם מורנו

״ההנאה הגדולה ביותר היא זו הנובעת מההבנה״ –  מצטט יניב כהן, יזם התערוכה, את דה וינצ'י הגדול. "במקרה שלי ההבנה היא גם שאני לוקח סיכון לא פשוט, כיזם עצמאי, לפתוח תערוכה גדולה וחשובה בימי פוסט קורונה. הכל עלול להשתבש, אבל כמו לאונרדו – אני מאמין במטרה, ובעיקר בזה שמגיע לירושלמים ולתיירים הישראלים שיגיעו לעיר, ליהנות מתערוכה ברמה בינלאומית המתאימה לכל המשפחה במיוחד בימים מאתגרים אלה".

רכישת כרטיסים באתר

שעות פתיחה:

ימי א’ – ה’: 09:00-21:00
ו’: 09:00 – 15:00
שבת: 9:00-21:00

הקופות נפתחות כחצי שעה לפני פתיחת התערוכה והכניסה לתערוכה עד כשעה לפני שעת הסגירה.

אולי יעניין אותך גם

חדשות התיירות 2.6.22 | טורקיה, מלכת אנגליה וחג השבועות

מערכת האתר

טועמים עולם בירושלים | פסטיבל אוכל בחופש פסח 2022

מערכת האתר

נתיב העשרה וגבול עזה: סיור וירטואלי מרתק

מערכת האתר

תגובה

יוסי 5 ספטמבר, 2020 at 7:15 pm

מקום קטן נטול מזגן וחוויה אודיו ויזואלית, הארטפקטים בסדר, שילמנו 120 ש"ח על 2 מבוגרים + 2 ילדים, בדיעבד הייתי נכנס ב- 10 ש"ח לנפש לכל היותר.

ענה

השאר תגובה