לאן טסים – הדרך שלך ליעד

פוטנציאל ל-10 מיליון תיירים בשנה | ריאיון עם שר התיירות בתערוכת WTM בלונדון

"יש לנו פוטנציאל להגיע לעשרה מיליון תיירים בשנה". כך לדברי שר התיירות, יואל רזבוזוב, בריאיון ל"לאן טסים" היום בתערוכת התיירות הבינלאומית WTM בלונדון. "בתור ספורטאי לשעבר אני מציב רף גבוה. אני מסתכל על מדינות באיזור ורואה מה קורה שם. יש לנו פוטנציאל להגיע ל-10 מיליון תיירים בשנה. זהו תיק כלכלי חשוב למדינה והתפקיד שלי כשר תיירות הוא להסביר לממשלה שענף התיירות מכניס המון כסף למדינה". "פתחנו אתמול את השמיים, עם כללים מסויימים ואנחנו עוקבים בזהירות. אם הכל יילך כשורה נסיר מגבלות נוספות כבר במהלך חודש דצמבר".

הביתן הישראלי מצומצם יותר השנה ביחס לשנים קודמות, אך לדברי שרון ארליך ברשדסקי, מנהלת לשכת לונדון של משרד התיירות, כמו תמיד הביתן הישראלי מושך אליו המון מתעניינים. גם אילנית מלכיאור, הממונה על התיירות בירושלים, מסכימה עם כך שישנה התעניינות רבה בתיירות לישראל, בעקבות הצלחת מבצע החיסונים. עוד היא מוסיפה שדווקא בלונדון הקרירה, יש הוכחה לחימום היחסים עם ירדן, מצרים ובחריין, במפגשים שהיא זוכה להשתתף בהם בתערוכה.

השר רזבוזוב מוסיף: "20 חודשים הענף היה מושבת, הרבה אנשים עברו לענפים נוספים וכשאני מדבר על יעד של הכפלת כמות התיירים, אז כמובן שנצטרך את אנשי המקצוע הטובים שיש לנו בענף התיירות. אני יודע שלא כולם מרוצים מהפתרונות שאנחנו מציעים, אבל זו התקופה ואנחנו עושים את הטוב ביותר". ושרון ארליך ברדשסקי מסכמת: "אנחנו עדיין בחבלי לידה ואחרי 20 חודשים שבהם ישראל היתה סגורה, אנחנו נרגשים לחזור לעשות את מה שאנחנו טובים בו ומה שאנחנו אוהבים".

אולי יעניין אותך גם

10 המקומות הטובים ביותר לטיול במלטה

מערכת האתר

נתיב העשרה וגבול עזה: סיור וירטואלי מרתק

מערכת האתר

טיול משפחתי בירושלים: להרגיש כמו תיירים

אסף אופק

השאר תגובה