לאן טסים – הדרך שלך ליעד

חופשה בברצלונה? ספרד תפתח מחדש גבולות לתיירים זרים החל מחודש יולי

"על ענף התיירות בספרד להיערך לקבל את פני הנופשים בעונת הקיץ, מכיוון שהמדינה תפתח מחדש את גבולותיה למבקרים זרים החל מיולי", אמר ראש הממשלה פדרו סאנצ'ס במסיבת עיתונאים

"תעשיות האירוח והתיירות ממלאות "תפקיד מהותי" בכלכלה ויצירת מקומות העבודה", אמר סאנצ'ס.

83.7 מיליון תיירים ביקרו בספרד בשנת 2019, מה שהופך אותה ליעד השני הכי פופולרי בעולם. התיירים תרמו למשק 92 מיליארד אירו, המהווים 12% מהתמ"ג במדינה וסיפקו כמעט 13% מהמשרות הספרדיות.

"אני מודיע לכם שתהיה עונת תיירות השנה ואני מזמין את כל מפעלי התיירות להתחיל להיערך מהיום כדי שיוכלו להתחיל מחדש את פעילותם בעוד מספר ימים מהיום," הוסיף סאנצ'ס.

הקורונה, שהיכתה חזק במדינה, נחלשה משמעותית ונמצאת תחת שליטה. הרשויות מדווחות על פחות ממאה מקרי מוות ביום, במשך מספר ימים רצופים. נתונים סטטיסטיים אלה, מעודדים מעט את הספרדים, לאחר שהמדינה הייתה אחת המדינות שנפגעו בצורה הקשה ביותר עם יותר מ- 234,800 מקרים מאומתים ו -28,600 מקרי מוות בקרב אוכלוסייה של כמעט 47 מיליון איש.

חופשת קיץ בספרד?

"החלק הקשה ביותר נגמר. אנו רואים אור בקצה המנהרה", אמר סאנצ'ס והוסיף כי "כולם מילאו אחר ההנחיות ובכך הצלחנו להתמודד עם המגיפה", ועודד את תושבי ספרד להתחיל לתכנן את טיולי הקיץ שלהם.

הספרדים יוכלו לצאת לחופשות במדינה מסוף יוני. והחל מיולי, תיירות מבחוץ תחל מחדש ב"תנאים בטוחים", הוסיף ראש הממשלה.

שרת התיירות של ספרד הוסיפה שתיירים זרים יוכלו החל מחודש יולי להיכנס לספרד, ללא חובת שבועיים בידוד.

"זה אפשרי לחלוטין לתכנן את חופשת הקיץ בספרד החל מיולי", אמרה שרת התיירות רייס מרוטו לתחנת הרדיו אונדה סרו ובכך הציתה שביב של תקווה בקרב מיליוני תיירים ברחבי העולם ובעיקר בקרב עובדי ענף התיירות בספרד החבולה.

קראו כאן מה מומלץ לעשות בחופשה בברצלונה עם ילדים >>>

קהל יעד:
זוגות, משפחות
 
סוג טיול:
אורבני, בטן גב, טבע
 
משך טיול:
עד שבוע
 

השאר תגובה