לאן טסים – הדרך שלך ליעד

סנטוריני: טיול אינסטגרם

סנטוריני היא היעד היווני הפופולרי ביותר ואי מפורסם ברחבי העולם.
ברגע שכף רגלכם תדרוך בסנטוריני, תרגישו שנכנסתם לעולם אחר לגמרי. עולם בו כל גווני האדום יוצרים שקיעות לא אמיתיות, קלדרה סנטוריני מציעה את הנוף הדרמטי ביותר לים שראיתם ומצוקים עצומים מנוקדים בבתים מסויידים בלבן בוהק.
שום דבר לא יכין אתכם ליופי שתתמודדו איתו בסנטוריני. זהו אי יווני ייחודי!
נוף השקיעה המרתק באויה סנטוריני, הארכיטקטורה הקיקלדית המינימלית, בתי המלון המפוארים בסנטוריני יוון, המסעדות הטעימות, הנוף הסלעי הדרמטי והר הגעש סנטוריני הם רק חלק מהסיבות שתתאהבו באי הייחודי הזה!

האי סנטוריני ממוקם בצד הדרומי של הים האגאי, והוא חלק ממתחם האיים הקיקלאדיים. האי נוצר לאחר התפרצות ענקית של הר געש, שהתרחשה במאה ה -17 לפני הספירה, שעיצבה את הקלדרה עוצרת הנשימה.

סנטוריני מתגאה בנוף ייחודי. לוע הר הגעש המפורסם של סנטוריני, חופים וולקניים מדהימים אדומים ושחורים, וכמובן מכתש הר הגעש בניאה קאמני, כולם מזכירים את מקורותיו של האי, שעוצב בהתפרצויות געש.

אירוח בסנטוריני אינו דומה לאף מקום אחר: בריכות אינפינטי עם נוף לים, מלונות מפוארים בסנטוריני, וילות מסוידות בסגנון קיקלדי ושירות 5 כוכבים מבטיחים להפוך את שהייתכם בסנטוריני לבלתי נשכחת. פנקו ​​את עצמכם עם טיפולי ספא, טעימות יין, סיורים בכרמים, קניות בבוטיקי אופנה מפוארים וארוחות ערב רומנטיות עם נוף לים האגאי האינסופי. זה בהחלט מגיע לכם.
גולת הכותרת האולטימטיבית של סנטוריני היא, כמובן, השקיעה הקסומה שלה. צפו בשמש השוקעת באופק בזמן שהשמים נושמים אש והאור הצבעוני שוטף את האי, בפירה או אויה. שום תמונה לא יכולה לתפוס את הקסם של הרגע הזה.

בר שלג מדגימה לנו כיצד לתכנן חופשה בסנטוריני בעזרת האינסטגרם. חופשה שתזכרו לנצח.

פספורט TV, תכנית התיירות החדשה שמביאה לכם את כל חדשות התיירות, היעדים החמים וראיונות עם בכירי ענף התיירות. את התכנית השבוע הקדשנו ליעד הקרוב ואהוב: יוון. הזמנו לאולפן את בר שלג שהדגימה לנו כיצד מתכננים חופשה באי סנטוריני באמצעות האינסטגרם. ראיינו את אושרי דרעי, מנכ"ל מלונות בראון, אשר הרחיבו את הרשת שלהם אל אתונה ורחבי יוון. בדקנו עם יונתן ברסלר מחברת השייט Sea Time, איך נראית חופשה על יאכטה ביוון והקפצנו את האולפן עם מוסיקה יוונית בנגינתו המופלאה של מאיר והבוזוקי.

צפו בתכנית פספורט TV המופקת על ידנו, בשיתוף אתר passportnews

אולי יעניין אותך גם

מה עושים באיטליה | טיול בצפון איטליה עם ילדים

ישי שפירא

מה עושים בלונדון: המלצה למסלול קצת אחר

ישי שפירא

הזמנת טיסות בקלות | מנוע חיפוש הטיסות של לאן טסים

מערכת האתר

השאר תגובה