לאן טסים – הדרך שלך ליעד

יונייטד ערכה את הטיסה הראשונה בהיסטוריה על 100% דלק מטוסים בר קיימא

יונייטד איירליינס הינה חברת התעופה הראשונה בהיסטוריה שערכה טיסת נוסעים באמצעות 100% דלק סילוני בר קיימא. הטיסה עם 100 נושאים על סיפונה, מוגדרת כמי שמשנה את כללי המשחק נערכה בשיתוף עם יצרנית המטוסים בואינג ושותפות נוספות . יונייטד גם הודיעה על שותפותה בברית שמיים האקולוגיים – eco skies  – בה חברות גם מיקרוסופט, סיילספורס ו-Visa, מאמץ קולקטיבי לרכישת 7.1 מיליון גלונים של דלק סילוני בר קיימא, עוד השנה. החברה כבר התחייבה לרכישת כמעט פי שתיים מכל חברת תעופה אחרת בעולם שהתחייבה לרכישות מסוג זה. טיסת ההדגמה משיקאגו לוושינגטון נערכה במטוס 737 MAX 8 תוך שצרכה 500 גאלונים של דלק מטוסים בר קיימא. גם נשיא יונייטד סקוט קירבי היה על הטיסה והוא אמר : "יונייטד ממשיכה לעמוד בחזית בכל הקשור לשינויי האקלים. הטיסה הזו מהווה לא רק ציון דרך במאמץ להפחתת גזים אלא גם נועדה להדגים את הדרך בה תאגידים יכולים להשפיע כאשר הם פועלים במאמץ משותף וממלאים כראוי את תפקידם באתגר הגדול של דורנו."

דוברות יונייטד איירליינס

מנכ"ל יונייטד, סקוט קירבי  אמר בהשקה : "זוהי רק ההתחלה. המטרה שלנו היא להוסיף עוד חברות לתוכנית הברית של Eco-Skies Alliance בכדי לרכוש יותר דלק בר קיימא ולאתר עוד חדשנויות המתמקדות בהפחתת פחמן. "

יונייטד ביצעה את ההשקעה הגדולה ביותר בתעשיית התעופה ב SAF ורכשה יותר דלק מטוסים בר קיימא מכל חברת תעופה אחרת בעולם World Energy. שותפתה ארוכת הטווח של יונייטד תספק את ה SAF לנמל התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס בשל היותו נגיש לפעילות יונייטד.

רוצים לדעת עוד על דלק מטוסים בר קיימא? צפו בסרטון בראש העמוד

אולי יעניין אותך גם

חידון ליל כל הקדושים

מערכת האתר

מה הסיכוי להידבק מקורונה במטוס?

אסף אופק

בולגריה הופכת למדינה אדומה

ישי שפירא

השאר תגובה