לאן טסים – הדרך שלך ליעד

הייתם רוצים להעביר את הבידוד בחופשה בטירה?

תקופת הקורונה מזמנת חוויות הזויות שנראות לקוחות מהאגדות כמו הסיפור על זוג שהיו הדיירים היחידים בטירת אשפורד המפוארת של אירלנד במחוז מאיו במשך למעלה מחודשיים.

תארו לעצמכם אם "להתבודד בבית" פירושו היה חופשה בטירה אירית מפוארת לתקופה ממושכת במערב אירלנד.

זו הייתה המציאות של לורה ג'יימסון מסורי באנגליה ומייקל סמית מפרת'שייר בסקוטלנד שנהנו מהרפתקה של פעם בחיים.

הזוג עובד בטירת אשפורד, מלון-טירה חמישה כוכבים, עטור פרסים ושהוכרז כטוב ביותר בעולם. המלון כולל מגדלים וצריחים המתוארכים למאה השלוש-עשרה על שטח של 350 דונם, עם רקע מרהיב של יערות, אגם, נהר והרים.

מאז מרץ, לורה ומייקל התנדבו לשמור על הטירה, המונה 83 חדרי שינה, והמשימה שלהם היא להבטיח שהכל ימשיך לתפקד כמו שצריך, כך שכאשר המלון ייפתח מחדש באמצע יולי הוא יהיה מוכן לקבלת האורחים.

ביום יום התפקיד של לורה במלון הוא ארגון אירועים מיוחדים לאורחים, כמו הפלגות פרטיות ופיקניקים יוקרתיים, בעוד שמייקל מנהל את שטח האחוזה. אולם לעת עתה תפקידם היומי כולל שטיפה של 160 שירותים, ניקיון החדרים המפוארים וטיפול בשיחות טלפון ובמיילים.

בערבים לורה ומייקל יכולים ליהנות מכל מה שיש לטירת אשפורד היוקרתית להציע: חדר ביליארד, מרתף יינות עצום, קולנוע פרטי המונה 32 מושבים, חדר כושר וספא מפואר.

"אנחנו ברי מזל", אמרה לורה בראיון לרשת הטלוויזיה RTÉ. זה מקום מדהים כל כך. אנחנו עובדים קשה אבל נהנים באופן בלעדי מכל מה שיש לטירה להציע".

"זה כמו להיות בתוכנית ריאליטי, אבל שאף אחד לא צופה בה", הוסיף מייקל.

לאורך השנים מפורסמים רבים הגיעו לחופשה בטירה של אשפורד, ביניהם רייגן, בראד פיט, הדוכס והדוכסית מסאסקס, ברברה סטרייסנד, ג'וני קאש, רורי מק'לרוי וג'ון פורד, שסרטם הזוכה באוסקר "האדם השקט" צולם בשטח האחוזה ובכפר קונג הסמוך.

אך אפילו לכל הסלבס הללו, מעולם לא היתה כל הטירה הזו לעצמם.

www.ireland.com

היכנסו כאן לסיפור המסע שלנו במערב אירלנד בין נופים ירוקים, גלי אוקיינוס ופאבים אירים >>>

אולי יעניין אותך גם

מה עושים באיטליה | טיול בצפון איטליה עם ילדים

ישי שפירא

מה עושים בלונדון: המלצה למסלול קצת אחר

ישי שפירא

הזמנת טיסות בקלות | מנוע חיפוש הטיסות של לאן טסים

מערכת האתר

השאר תגובה