לאן טסים – הדרך שלך ליעד

אזרבייג'ן עם ילדים

חופשה משפחתית בבאקו מזמנת הנאה לכל המשפחה. הכנו לכם רשימה של פעילויות בבאקו ובסביבתה שמתאימה לחופשה עם ילדים:

גבאלנד – צילום: מועצת התיירות של אזרבייג'ן ATB
  • דיסנילנד של אזרבייג'ן 'גבאלנד' – ה'דיסנילנד' של אזרבייג'ן. הוא אומנם ממוקם מחוץ לעיר, בגאבאלה אבל מציע בידור והנאה לכל המשפחה. מעבר למסעדות עילית פארק השעשועים עמוס במתקנים חדישים, רכבות הרים פרועות, אטרקציות בתלת-מימד ומתחם לייזר.

https://azerbaijan.travel/en/place/102-gabaland

  • ילדים ומוזיאונים מוזיאון האומנות המודרנית יאראט מציע מגוון של סדנאות לילדים ומשפחות. מעבר לכיתות אמן לילדים עם אמנים מודרניים מקומיים, המוזיאון גם מציע מועדון סרטים, תוכניות התנדבות אומנותיות ואף אקדמיה לאומנות. מוזיאון יאראט הינו הכתובת למציאת האומן החבוי בתוך כל אחד מילדיכם

https://www.yarat.az/

  • הספר הקטן בעולם מוזיאון הספרים המיניאטורים שבעיר העתיקה מחזיק בשיא גינס למספר הספרים המיניאטורים הנמצאים בו (5600), חלקם בגודל של כמה מילימטר בלבד. במוזיאון ישנם כ-15 קטגוריות לפיהם הספרים מסודרים, ביניהם ניתן למצוא ספר סובייטי אשר הוצא לאור בשנת 1985 וגודלו כ6 מילימטרים על 9 מילימטרים בלבד. המוזיאון ממוקם במרכז העיר העתיקה ומסביבו יופי עוצר נשימה, בהחלט שווה עצירה.

https://azerbaijan.travel/en/place/39-museum-of-miniature-books

  • להכיר את האדם הקדמון האם ישנו ילד שלא היה רוצה לראות פטרוגליפים של האדם הקדמון? האתר ושמו גובוסטאן הוא אמנם מחוץ לעיר  באקו אך החוויה בו לילדים משתלמת. בכניסה לאתר הוקם מרכז מבקרים סופר חדשני עם הפנים לדור הצעיר -משחקים, מסכי מגע אינטראקטיביים, מדיה חזותית ומה לא. הסיור הרגלי באתר ישלים את החוויה.

http://www.gobustan-rockart.az/en/pages/24-Plan-of-museum

הר געש בוצי – צילום: מועצת התיירות של אזרבייג'ן ATB
  • להשתכשך בבוץ בסוף אנחנו ממליצים לקנח בגיחה קצרה וחווייתית להרי געש העשויים מבוץ. הרי הגעש הזעירים, ממוקמים כרבע שעה נסיעה ממתחם הפטרוגליפים בגובוסטאן וההגעה לשם מתבצעת בעזרת מכונית מהתקופה הקומוניסטית. לא רק שלבוץ סגולות רפואיות, גם מאוד כיף להתפלש בו ולהתמרח בו.

https://azerbaijan.travel/en/blog/single/18-mud-volcanoes

  • להשקיף על באקו מלמעלה אין כמו טיול משפחתי בשדרת באקו המציעה מספר רב של אטרקציות. לעצור ולראות את הרכבות העתיקות ששימשו את העיר בעבר והיום הן פיסת היסטוריה מרשימה. לעלות על הגלגל הענק במהלך היום בכדי להשקיף על העיר כולה, ולהתבונן בו בלילה מפיץ חגיגה של אורות.

רוצים לדעת עוד על אזרבייג'ן? לחצו כאן וצפו בסרט שהכנו.

קהל יעד:
משפחות
 
סוג טיול:
טבע, משפחתי, נוסע עצמאי, תרבויות
 
משך טיול:
3-5, סופ"ש
 

אולי יעניין אותך גם

10 המקומות הטובים ביותר לטיול במלטה

מערכת האתר

קורס סקיפרים ביוון: לגלות עולם חדש

ישי שפירא

יום מחוץ לאתונה: שייט מפנק בין האיים הסמוכים לאתונה

מערכת האתר

השאר תגובה